O nas

NawiPoland

—— NawiPoland to duży wybór pontonów wiosłowych oraz motorowych.

U nas każdy znajdzie odpowiedni ponton dla siebie: zarówno najbardziej wymagający użytkownicy sportów wodnych, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pontonami i rekreacją.

W ofercie posiadamy pontony o długości 190-360cm.

Do produkcji naszych pontonów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości wzmacniane materiały PVC (niemieckich, włoskich i koreańskich producentów) o gramaturze 850-1100gr/m2. Materiały są odporne na promieniowanie ultrafioletowe, słoną wodę oraz oleje. Dzięki temu nasze pontony można bezpiecznie używać zarówno na otwartych akwenach wodnych, jak i jeziorach czy rzekach.

Każdy z naszych produktów jest wykony z największą precyzją dającą maksymalny komfort w rozsądnej cenie.

Niezawodna jakość

Jakość oraz szczelność pontonów jest kontrolowana na każdym etapie produkcji.
Pontony motorowe posiadają zawór bezpieczeństwa – otwierający się samoczynnie, gdy ciśnienie w komorach przekroczy dopuszczalną wartość, zapobiegając wybuchowi i uszkodzeniu pontonu.

Wszystkie modele pontonów NawiPoland posiadają certyfikaty jakości oraz są wyprodukowane zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Jako jedyny producent pontonów spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.
Potrzebujesz większej ilości komór? Nietypowe wyposażenie/akcesoria fabrycznie zamontowane na pontonie? Inny kolor? Nie ma problemu!
Pod konkretne zamówienie przygotujemy dla Ciebie wymarzony ponton.

1. pomysł

Zaczyna się od pomysłu. Zanim pierwsze linie projektu pojawią się na ekranach, pomysł dojrzewa w naszych głowach. A często to Wy, Szanowni Klienci przynosicie swoje pomysły. A my przechodzimy do punktu drugiego.

2. Prototyp

Każdy ponton możemy zrealizować według indywidualnych potrzeb, upodobań i zainteresowań.
Materiały użyte do stworzenia pontonu mogą mieć inny kolor czy gramaturę. To samo tyczy się akcesoriów zamontowanych na pontonie – mogą być to inne elementy, większe, mniejsze, innego
koloru lub zastosować ich więcej, w innych miejscach bądź całkiem z nich zrezygnować.
Mamy doświadczenie z modelowaniem i tworzeniem od podstaw różnych konstrukcji pneumatycznych wykonanych z PVC. Nie boimy się wyzwań! 🙂

Pontony są wykonywane ze zbrojonego
5-warstwowego PVC o gramaturze 900g/m2 –
1450g/m2 pochodzącego od kluczowego
producenta w Europie – firmy Mehler Texnologies.
Materiał ten odznacza się niebywałą
wytrzymałością na rozerwanie, odporny jest na
promienie UV, słoną wodę, oleje i zachowuje
swoje właściwości w temperaturze od -40°C do
+70°C.

3. wykonanie

Łaczenia materiału odbywają się za pomocą zgrzewania gorącym powietrzem (Hot Air Welding). Na każdym łączeniu materiału
zastosowano dwa dodatkowe paski wzmacniającejeden od wewnątrz, a drugi na zewnątrz.
Technologia ta zapewnia bardzo mocne, trwałe i nierozerwalne połączenie. Akcesoria, jak dulki, uchwyty wioseł, linki są natomiast wklejane na gorąco przy użyciu dwuskładnikowego kleju poliuretanowego.

W zależności od modelu, pontony posiadają od 2-óch do 5-ciu komór. Podział burty na kilka komór zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, w przypadku gdyby jedna z komór uległa mechanicznemu uszkodzeniu na wodzie. Dodatkowo przepony, które oddzielają komory od siebie, są w kształcie stożka co pozwala na zachowanie równego ciśnienia w sąsiadujących komorach.

5

lat gwarancji

450+

sprzedanych pontonów

150K+

złapanych karpii

Polski producent pontonów

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Będąc pewnym swoich produktów i materiałów – NawiPoland udziela 5-letniej gwarancji na wszystkie pontony. Jako doświadczeni w branży oferujemy nie tylko naprawy gwarancyjne ale również pogwarancyjne,
także dla produktów innych firm. W celu ewentualnej wyceny zapraszamy do kontaktu, a odpowiednie osoby posłużą radą i doradztwem na najwyższym poziomie.